ميز خدمت الكترونيك
  • 1403/04/05 - 11:04
  • - تعداد بازدید: 156
  • - تعداد بازدید کنندگان: 146
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه

بازدید نماینده محترم مجلس شورای اسلامی تهران از بیمارستان فیروزگر

دوشنبه 4تیرماه 1403، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهر تهران و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور در بیمارستان فیروزگر، و بازدید از بخش های مختلف بیمارستان، در جریان بخشی از اقدامات انجام شده، چالش ها و مشکلات بیمارستان فیروزگر و مطالبات پرسنل محترم پرستاری قرار گرفتند.

335270.mp3 بازدید نماینده محترم مجلس شورای اسلامی تهران از بیمارستان فیروزگر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فیروزگر، دوشنبه 4تیرماه 1403، دکتر زینب قیصری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی شهر تهران و دکتر مشکی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور در بیمارستان فیروزگر، از بخش های مختلف بیمارستان بازدید و از بیماران عیادت نمودند، و در ادامه بازدید در جریان بخشی از اقدامات انجام شده و در دست اقدام، چالش ها و مشکلات بیمارستان فیروزگر و مطالبات پرسنل محترم پرستاری قرار گرفتند.

قیصری، نماینده مجلس شهر تهران  در بازدید از قسمت های مختلف بیمارستان و اقدامات انجام شده، از تلاش های صادقانه و زحمات مسئولین و پرسنل بیمارستان فیروزگر قدردانی و اظهار داشتند و از هر گونه حمایتی جهت خدمت رسانی بهتر برای مردم عزیز و برای توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی دریغ نخواهند کرد.

همچنین در این بازدید پرسنل پرستاری بیمارستان مطالبات از قبیل کمبود پرسنل، قانون فوق خاص، ساعت اضافه کار کم، مسائل رفاهی را بیان کردند و نماینده محترم مجلس قول های مسائدی جهت مطرح نمودند و پیگیری مطالبات را فرمودند.   

  • گروه اخبار : اخبار
  • کد خبر : 335270
:
سیامک قاسمی
خبرنگار

سیامک قاسمی

تصاویر

Template settings