ميز خدمت الكترونيك

خدمات بستری

انواع جراحی های قلب (جراحی قلب باز، آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی، EPS، پیس میکر)

کت لب به جز چند دستگاه مجهز آنژیوگرافی کرونر، دارای دو دستگاه آنژیوگرافی GE می باشد و کلیه پروسیجرهای تشخیصی درمانی پریفرال از جمله آنژیوگرافی مغز، کاروتید، ورتبرال، ایلیاک، سلیاک، اندامهای تحتانی و فوقانی، عروق کلیوی، کبدی، ریوی، شکمی، رحمی و... ، همچنین پروسیجرهای درمانی از جمله آمبولیزاسیون و کویلینگ (Coiling) انواع آنوریسم های مغزی و همانژیوم ها و آنوریسم های آئورت شکمی و سینه ای و سایر پروسیجرها توسط اساتید مجرب انجام می پذیرد.

جراحی های ارتوپدی (کلیه جراحیهای فوق تخصصی به روشهای باز و آرتروسکوپی)

انواع جراحی های فوق تخصصی گوش و حلق و بینی (کاشت حلزون و ...)

انواع  جراحی های زنان (زایمان، سزارین، هیسترکتومی، هیسترسکوپی، کورتاژ تشخیصی و ...)

 درمانگاه تخصصی مشترک قلب و بارداری جهت پایش و درمان زنان باردار با مشکلات قلبی

انواع جراحی های ارولوژی (سیستوسکوپی، واریکوسل، هیدروسل، TUL، پروستاتکتومی و درمان سنگهای سیستم مجاری ادراری به روشهای PCNL، (ESWL سنگ شکن))

جراحی عمومی (سینوس پایلونیدال، همورئید، جراحی رکتوم، لاپاراسکوپی و ...)

جراحی های ریه

جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات (کایفو پلاستی، دیسک، تنگی کانال نخاعی،  جراحی انواع تومورهای مغزی (جراحی هماتوم، کرانیو پلاستی، مغزی، گردن)

جراحی های داخلی (توده شکمی، کانسر کولون، کوله سیستکتومی، ERCP)

جراحی عروق، پورت گذاری

جراحی های ترمیمی و زیبایی

جراحی غدد

انواع بیوبسی (نمونه برداری از تیروئید، پستان)

 

خدمات پاراکلینیکی

رادیوگرافی دیجیتال: بخش رادیولوژی، با دارا بودن بهترین و مدرنترین دستگاههای رادیوگرافی روز دنیا با قابلیت ذخیره و ارسال تصاویر توانایی تمامی رادیوگرافیهای روتین و تخصصی، انجام رادیوگرافی پانورکس (رادیوگرافی از تمامی دندانها روی یک فیلم)، رادیوگرافی لترال سفالومتری و ماموگرافی را با کارشناس مجرب دارا می باشد. در این بیمارستان تمامی رادیوگرافیها بصورت دیجیتال DDR ‍ و CR که کمترین میزان تشعشع و بالاترین سرعت و دقت را دارد، انجام می شود.

سونوگرافی: انجام گرافی هیستروسالپنگوگرافی با حالت نیمه بیهوشی سختی این عمل را برای بیماران بسیار کم کرده است. همچنین انجام گرافی یورتروگرافی رتروگرید با انجکتور و تهیه  CDاز فلوروسکوپی انجام شده دقت این رادیوگرافی را بسیار بالا برده است.

داپلر رنگی عروق (سه بعدی و چهار بعدی): سیستم داپلر رنگی این بخش، یکی از مجهزترین دستگاههای موجود در جهان می باشد که امکانات ویژه‌ای جهت انجام سونوگرافی داپلر از بیمارانی که نیازمند به بررسی عروق و شرائین محیطی خود می باشند را دارا است. این دستگاه علاوه بر سونوگرافی از عروق محیطی قادر به سونوگرافی از قلب یا اکوی قلب نیز می باشد.

سی تی اسکن مولتی اسلایس: این بخش با دستگاه سی تی اسکن MULTISLICE  زیمنس با امکان انجام سی تی فلوروسکوپی، توانایی انجام سی تی اسکن های روتین و سی تی آنژیوگرافیهای تخصصی (اندامها، مغز، آئورت سینه ای و شکمی، کاروتید و...)،  سی تی اسکن سه بعدی، سی تی اسکن از مجاری بدن (سی تی کولونوسکوپی، سی تی برونکوسکوپی، سی تی سیستوسکوپی و ..) سی تی فلوروسکوپی همراه با تکنیکهای اینترونشنال (روش های تهاجمی در درمان و تشخیص) نظیر: بیوپسی، ورتبر پلاستی، نفروستمی و ... را دارد.

ام آر ای (MRI) سه تسلا: این بخش با اولین و مجهز ترین دستگاه ام آر آی زیمنس با قدرت 1.5 تسلا (Siemens M.R.I 1.5T Trio) علاوه بر انجام تمامی ام آر آی های روتین، توان انجام ام آر های تخصصی و پیشرفته نظیر: اسپکتروسکوپی، دیفوژیون مغز با قدرت تفکیک بالا، آنژیوگرافی از ارگانهای بدن بدون و با تزریق، اف ام آر آی با کیفیت بسیار زیاد، ام آر سی پی، ام آر یو و ... را دارد.

آزمایشگاه تخصصی: یک مجموعه استاندارد و بی نظیر با پرسنل مجرب و با تجربه که مطابق با بهترین و جدیدترین روش ها ی روز دنیا ( کمولومینسانس،HPLC ، ایمونوفلورسانس، و ... ) و دستگاههای پیشرفته در انجام آزمایشات بالینی فعالیت دارند که امکان تشخیص قطعی بسیاری از بیماریها را امکانپذیر نموده است.

پاتولوژی: این بخش با دارا بودن دستگاههای دقیق و پرسنل کارآمد قابلیت انجام کلیه آزمایشهای تخصصی در زمینه آسیب شناسی، سیتولوژی، تین پرب (جدیدترین و دقیق ترین روش آزمایش پاپ اسمیر) ایمونوهیستوشیمی (I.H.C) با انجام آزمایش بیش از 60 مارکر ایمونوهیبستوشیمی و فروزن سکشن آسیب شناسی درخواستی پزشکان را در کمترین زمان ممکن ارایه می نماید.

پزشکی هسته ای: خدمات قابل ارائه تمامی اسکن های روتین در پزشکی هسته ای است، از جمله: اسکن پرفیوژن قلب، اسکن استخوان تمامی بدن، اسکن های کلیه DMSA) و DTPA (، اسکن های پرفیوژن و ونتیلاسیون ریه، بررسی ایزوتوپیک برگشت ادرار (VCUG)، پرفیوژن کبدی، بررسی مجاری صفراوی (HIDA) و بررسی اورکیت یا تورشن بیضه و همچنین اسکن لنفوسنتی گرافی Breast نیز انجام می گردد، اسکن پرفیوژن مغزی که در معدودی از مراکز انجام می گردد و در مورد افراد دچار تشنج اختصاصاً در ایران فقط در پزشکی هسته ای بیمارستان خاتم الأنبیاء (ص) انجام می شود.

سنجش تراکم استخوان  

کلینیک طب الکترو دیاگنوز(LTM-EMG- NCS- EP): طب الکترو دیاگنوز  Electro diagnostic Medicine یکی از شاخه های پزشکی است که با استفاده از شرح حال، معاینه بالینی و استفاده از روش های تشخیص الکتریکی شامل: الکترو میوگرافی (EMG) بررسی هدایت عصبی (NCS) بررسی راههای حسی مغز و نخاع (SEP) راههای حرکتی مغزی و نخاع ABR  (MEP) و VEP ضایعات و بیماریهای سیستم اعصاب و عضلات محیطی و مرکزی را تشخیص می دهد.

اکو کاردیوگرافی قلب: انجام آزمایشات اکوکاردیو گرافی بزرگسالان و کودکان توسط متخصصین قلب و متخصصین قلب دارای درجه فوق تخصصی اکو کاردیو گرافی و متخصصین قلب کودکان انجام میشود. کلیه روش های اکو کاردیو گرافی ترانس توراسیک (T.T.E.)، از طریق مری(T.E.E.) و استرس اکو کاردیو گرافی ورزشی و داروئی در این آزمایشگاهها انجام میشود. مطالعات اکو کاردیوگرافی بر روی حافظه دستگاههای اکو و سیستم کامپیوتری وابسته به آنها ضبط میشود ودارای قابلیت ارسال آنها از طریق شبکه DICOM به قسمت های مختلف بیمارستان مانند بخش ها، اطاق های عمل جراحی قلب، آزمایشگاهای آنژیو گرافی و درمانگاها میباشد. در ضمن اکو مری، تست ورزش و هولتر مانیتورینگ فشار خون و نوار قلب در این مرکز نیز انجام می شود.

نوار مغز E.E.G))

 دپارتمان گوارش

  • این واحد مجهز به دستگاه­های آندوسکوپی و کولونوسکوپی (ویدئوسکوپ) کوتر جهت پولیپکتومی می­باشد و اقدامات کنترل خونریزی گوارشی نیز انجام می­ پذیرد.
  • فعالیت­های این بخش شامل: امکان انجام آندوسکوپی و کولونوسکوپی برای بیماران سرپایی و بستری، انجام بیوپسی­های لازم و پولیپکتومی در صورت لزوم، کنترل خونریزی معده و روده، تشخیص توده­های سرطانی معده و روده، تعبیه ­ PEG­جهت بیماران بستری در ICU می باشد.
  • انجام آندوسکوپی و کولونوسکوپی طبق صلاحدید پزشکان فوق تخصص گوارش در صورت نیاز این خدمات همراه با بیهوشی انجام می­ شود.
  • همچنین انجام کنترل خونریزی معده و روده و تعبیه PEG ­برای بیمارانی که نیاز به تغذیه از راه لوله دارند در این واحد انجام می ­گردد و بیمارانی­که در حین انجام کولونوسکوپی پولیپ داشته باشند پولیپکتومی همان موقع انجام می­ شود.
  • انجام ERCP

پلتیسمو گرافی (آزمایشات تنفسی)

سنگ شکن کلیه  

همودیالیز

داروخانه

خدمات توانبخشی: طب فیزیکی، توانبخشی قلب، فیزیوتراپی

تست خواب: این آزمون یک روش تشخیصی جهت بررسی قطعی تنفس در حین خواب و تشخیص انئاع قطعی تنفس از هم می باشد. بررسی خرخ، وضعیت خوابیدن بیمار و عمده علل بروز اختلالات خواب با این روش قابل تشخیص و موارد درمانی با دستگاهها کمک به قطع تنفس در هنگام قطع نفس و تاثیر انها بر شدت اختلالات قابل بررسی می باشد. برای انجام این تست بیمار می بایست یک شب در بیمارستان بستری گردد.

  دیگر کلینیک ها:‌ ارتوپدی (فوق تخصص زانو، فوق تخصص دست، فوق تخصص ارتوپدی اطفال، متخصص ارتوپدی ستون فقرات)، گوش و حلق و بینی، چشم، مامایی، فوق تخصص ریه، داخلی، آسم و آلرژی، کلینیک آریتمی، فوق تخصص فک و صورت، ارولوژی، عفونی، اطفال، غدد، فوق تخصص گوارش و گوارش اطفال، کلینیک پوست، لنف و ادم، فوق تخصص کلیه، فوق تخصص عروق، کلینیک چاقی، کلینیک خون اطفال، فوق تخصص خون، کانسر زنان، کلینیک بیهوشی و درد، مشاور تغذیه، جراحی مغز و اعصاب، داخلی مغز و اعصاب، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی، فوق تخصص جراحی توراکس، اعصاب و روان، روانشناسی بالینی، فوق تخصص روماتولوژی، متخصص جراحی عمومی، فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان

Template settings